winda dla niepełnosprawnych oznakowanie

Domowa winda dla niepełnosprawnych – Firmy Cibes, Vimec czy polskiej produkcji?

Domowe windy są doskonałym rozwiązaniem dla osób z ograniczeniami mobilności, ponieważ mogą one uczynić ich życie wygodniejszym i bardziej niezależnym. Niezależnie od rodzaju niepełnosprawności, można wnieść do domu wyższy poziom komfortu za pomocą wprowadzenia do niego windy mieszkalnej. Niezależnie od stylu domu, te windy doskonale współgrają z wystrojem. Co więcej taka domowa winda dla niepełnosprawnych może być instalowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu.

Funkcjonalność wind i platform domowych dla osób niepełnosprawnych

winda cibes - panel sterowania

Panel sterowania windą powinien być czytelny dla niepełnosprawnych – zarówno na wózkach jak i niewidomych i niedowidzących.

Większość domowych wind jest ponadto wyposażonych w różnorakie funkcje, nie tylko praktyczne ale i estetyczne, np.:

  •  różne opcje oświetlenia,
  •  monitory,
  •  urządzenia bezpieczeństwa,
  •  programowalne sterowniki.

Dlaczego warto wybrać specjalistyczne windy elektryczne Vimec lub Cibes?

Mieszkalne windy oferują szybką, płynną i cichą jazdę dla użytkowników. Jeśli to konieczne, można korzystać z tych urządzeń także po to, aby przenieść jakieś meble czy produkty między piętrami. Te windy są wyposażone w doskonałe funkcje bezpieczeństwa, np. opcja zatrzymania awaryjnego z alarmem. Windy są w różnych konfiguracjach i rozmiarach – każdy jest w stanie dostosować je do własnych wymagań. Są też wydajne energetycznie, ponieważ pobierają energię na poziomie podobnym do tej z urządzeń gospodarstwa domowego.

Wysokiej jakości platformy i windy Cibes – tylko od dobrych producentów

Na rynku jest wielu wiarygodnych dostawców oferujących windy wysokiej jakości, z montażem i obsługą serwisową w konkurencyjnych cenach – firmy Cibes, Vimec to przykłady. Jednak warto również zwrócić uwagę na propozycje polskich producentów, które niejednokrotnie przewyższają jakością zagraniczne wyroby. Ostateczny wybór i tak zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości kupującego.